Дома » Bundal

Прикажан е еден резултат

Долни Тренерки

700 ден
Долни пантолони - 100% Полиестер - Мокра ликра S-M- L - XL - 2XL = 700 денари Оваа специјално дизајнирана ткаенина дава уникатен тип на мекост што сè уште може да ја исцеди потта како шампион. Лесен е, дише и е погоден за работа. Супер-меката и растеглива ткаенина е удобна и расттеглива во сите четири насоки Материјалот го спречува потењето и суши навистина брзо