Се прикажуваат сите 2 резултати

Долни Тренерки Унисекс

600 ден
Долни тренерки унисекс - 100% Полиестер - Мокра ликра                      S - M - L - XL - XXL = 600 денари Оваа специјално дизајнирана ткаенина дава  уникатен тип на мекост што сè уште може да ја исцеди потта како шампион. Лесен е, дише и е погоден за работа. Супер-меката и растеглива ткаенина е удобна и расттеглива во сите четири насоки Материјалот го спречува потењето и суши навистина брзо.

Долни Тренерки Унисекс (рендер)

700 ден
Долни тренерки унисекс 67% Памук - 25% Полиестер - 8% Еластин                      S - M - L - XL - XXL = 600 денари Оваа специјално дизајнирана ткаенина дава  уникатен тип на мекост што сè уште може да ја исцеди потта како шампион. Лесен е, дише и е погоден за работа. Супер-меката и растеглива ткаенина е удобна и расттеглива во сите четири насоки Материјалот го спречува потењето и суши навистина брзо.