Се прикажуваат сите 2 резултати

Долни Тренерки

700 ден
Долни пантолони - 100% Полиестер - Мокра ликра S-M- L - XL - 2XL = 700 денари Оваа специјално дизајнирана ткаенина дава уникатен тип на мекост што сè уште може да ја исцеди потта како шампион. Лесен е, дише и е погоден за работа. Супер-меката и растеглива ткаенина е удобна и расттеглива во сите четири насоки Материјалот го спречува потењето и суши навистина брзо

Кратки Пантолони – Шорц

400 ден500 ден
Кратки пантолони Шорц - 100% Полиестер - Мокра ликра M- L - XL - 2XL = 400 денари 3XL - 4XL - 5 XL = 500 денари Оваа специјално дизајнирана ткаенина дава уникатен тип на мекост што сè уште може да ја исцеди потта како шампион. Лесен е, дише и е погоден за работа. Супер-меката и растеглива ткаенина е удобна и расттеглива во сите четири насоки Материјалот го спречува потењето и суши навистина брзо.